• VÝSLEDKY ANKETY
  ROČNÍK 2016
 • SEBASTIAN
  singl Hvězdy
 • INTERVIEW
  s ředitelem M&M reality
 • ČESKÝ SLAVÍK MATTONI
  PO 20 LETECH V HDK
 • BARISTICKÝ KURZ
  S DALLMAYR
Universal Music, s.r.o.
​Universal Music, s.r.o.
je českou pobočkou nadnárodní společnosti Universal Music Group, která byla založena v České republice a na Slovensku v roce 1994. UMG vlastní nejrozsáhlejší hudební katalog a má vedoucí pozici na trhu v oblasti hudebních nahrávek. Katalog Universal Music obsahuje zahraniční i domácí tituly všech žánrů – mj. The Beatles, Rolling Stones, Robbie Williams, Lady Gaga, Katy Perry, U2, Eminem, ABBA, Queen, Lana del Rey, Andrea Bocelli, Sting, Elton John, Metallica, The Black Eyed Peas a další – z domácich umělců pak Kryštof, Lucie, Chinaski, Mandrage, Richard Muller, Ewa Farna, Čechomor, Magdalena Kožená, Lenka Filipová, Michal Hrůza, Lenny a další. Universal Music je v současné době největším hudebním vydavatelstvím v České republice.

Universal Music Publishing
je jedno z největších světových hudebních nakladatelství, které Vám zajistí autorská práva hudby do reklamy, filmů a divadelních představení.
Náš katalog obsahuje nejlepší světové hity od nejznámějších interpretu, producentů a skladatelů jako je EMINEM, JUSTIN BIEBER, COLDPLAY, U2, ELTON JOHN, MARIAH CAREY, ADELE, BON JOVI, JUSTIN TIMBERLAKE a další....

Universal Brand Entertainment Experience j
e strategická devize Universal Music, která se specializuje na  oblast zábavy, zejména hudby. Pomocí našich nástrojů vám dokážeme zvýšit obrat, přivést nové zákazníky a zlepšit image. Našim klientům poskytujeme komplexní marketingové služby, ale také můžeme spolupracovat  s vaší agenturou.  Jsme hudební experti, kteří  dokáží vybrat správné interprety a vhodné nástroje pro vaši kampaň, soutěže, buy and get promotion,  incentivní programy, eventy  aj. Vlastníme práva na fotografie, videoklipy, zábavy, zejména hudby. Pomocí našich nástrojů vám dokážeme zvýšit obrat, přivést nové zákazníky a zlepšit image. Našim klientům poskytujeme komplexní marketingové služby, ale také můžeme spolupracovat  s vaší agenturou.  Jsme hudební experti, kteří  dokáží vybrat správné interprety a vhodné nástroje pro vaši kampaň, soutěže, buy and get promotion,  incentivní programy, eventy  aj. Vlastníme práva na fotografie, videoklipy, písničky a merchandise interpretů. Dokážeme zajistit exkluzivní přístup k umělcům.  Pokud se rozhodnete spojitUniversal Brand Entertainment Experience je strategická devize Universal Music, která se specializuje na  oblast zábavy, zejména hudby. Pomocí našich nástrojů vám dokážeme zvýšit obrat, přivést nové zákazníky a zlepšit image. Našim klientům poskytujeme komplexní marketingové služby, ale také můžeme spolupracovat  s vaší agenturou.  Jsme hudební experti, kteří  dokáží vybrat správné interprety a vhodné nástroje pro vaši kampaň, soutěže, buy and get promotion,  incentivní programy, eventy  aj. Vlastníme práva na fotografie, videoklipy, písničky a merchandise interpretů. Dokážeme zajistit exkluzivní přístup k umělcům.  Pokud se rozhodnete spojit vaši značku s emocemi, zážitky a hudbou. Jsme pro vás tím nejlepším parterem. Naše dlouholeté zkušenosti v marketingu hudebního průmyslu potvrzuje i vedoucí pozice na trhu a úspěšné projekty našich klientů.Dokážete si představit život bez hudby? Ranní běh bez mp3 přehrávače, cestu autem bez rádia, svatbu bez svatebního pochodu, film bez hudby, reklamu bez hudby. S hudbou je spojeno mnoho zážitků, první  ploužák, první rande, dovolenou, zábavu, kamarády. Dokážete si představit život bez hudby?  Ani váš zákazník by si neměl dokázat představit život bez vaší značky.

V rámci ankety Český slavík Mattoni 2014  se můžete zúčastnit celé řady soutěží a vyhrát některou z nových desek z produkce hudebního vydavatelství Universal Music.

Annie Lennox_Nostalgia_300CMYK.jpg

Ariana Grande_My Everything_300CMYK.jpg

Lana Del Rey_Ultraviolence_300CMYK.jpg

Taylor Swift_1989_300CMYK.jpg

universal.jpg Annie Lennox_Nostalgia_300CMYK.jpg Ariana Grande_My Everything_300CMYK.jpg Lana Del Rey_Ultraviolence_300CMYK.jpg Taylor Swift_1989_300CMYK.jpg