• INTERVIEW S
  Markétou Janatovou
 • ONLINE HRA
  s Vinařstvím Vajbar
 • Přidej se
  a splň si své sny
 • DERMACOL
  nový přítel Slavíků
 • SOUŤEŽ S
  DERMACOLEM
Sarah Connor
Jméno: Sarah Connor

Narození:
13. června 1980, Delmenhorst, Německo

sarah-connor3.jpgZnamení: blíženec

Rodina: matka Soraya, otec Michael, čtyři sestry, jeden bratr

Výška: 178 cm, Vlasy: blond, Oči: zelené

Domácí zvíře: pes (Luka) 

     Když v rádiích poprvé zazněl hit Let´s Get Back To Bed Boy!, okamžitě katapultoval vycházející hvězdičku Sarah do horních pater hitparád v domovském Německu, ale také v Rakousku a Švýcarsku. Chladná nezůstala ani česká radia.  Velmi úspěšné singly "French Kissing" a "From Sarah with Love" si rychle získaly mnoho posluchačů nejen v Německu, ale v mnoha zemích celé Evropy. Jen několik týdnů po uvolnění singlu "From Sarah with Love" získává zlatou desku v Německu a Rakousku. Tohoto singlu se do dneška jen v Německu prodalo přes 750 000 nosičů. Sarah za něj také získala ocenění trojnásobné zlaté desky v Německu, platinovou desku v Švýcarsku a Rakousku. Její debutové album "Green eyed soul" (2001) se těšilo podobným úspěchům.


sarah-connor1.jpgJako předchozí singly si brzy po uvolnění získalo zlatou desku a do dneška trojnásobnou zlatou sarah-connor2.jpgdesku za více než 450 000 prodaných nosičů. Ve Švýcarsku se album stejně jako singl stalo platinovým a v Rakousku zlatým. Nejen v těchto zemích se stala Sarah úspěšnou, dalšími zeměmi jsou Finsko, Řecko, Polsko, Česko, Belgie, Portugalsko a Nizozemí. V březnu 2002 získala prestižní Německou cenu Echo. Nominována byla ve třech kategoriích, ocenění získala v kategorii ženská umělkyně v Pop a Rock. Sarah je perfekcionistka.

Do studia jezdila i mezi jednotlivými koncerty, aby dokončila své nápady. Zvláštní význam má pro ni písmeno S - sex, soul and summer smash (sex, soulová hudba, a letní taneční šlágry). Nemá ráda chození kolem horké kaše a raději jde přímo na věc. Co je to opravdově zpívat si vyzkoušela už v 15ti letech. Sarah je vdaná za zpěváka skupiny Natural a má syna Tylera.

     Sarah Connor vystoupila na slavnostním vyhlášení výsledků ankety Český slavík Mattoni 2002. 

Oficiální webová stránka Sarah Connor