• VÝSLEDKY ANKETY
  ROČNÍK 2016
 • SEBASTIAN
  singl Hvězdy
 • INTERVIEW
  s ředitelem M&M reality
 • ČESKÝ SLAVÍK MATTONI
  PO 20 LETECH V HDK
 • BARISTICKÝ KURZ
  S DALLMAYR
Ondřej Brzobohatý - Nový klip
ONDŘEJ BRZOBOHATÝ NATOČIL VIDEOKLIP NA TITULNÍ PÍSEŇ SVÉHO PLATINOVOU DESKOU OCENĚNÉHO ALBA IDENTITY!
 
V RÁMCI SÉRIE TV ÓČKO G2 ACOUSTIG STAGE VYJDE NA PODZIM KOMPLET DVD+CD SE ZÁZNAMEM KONCERTU ONDŘEJE BRZOBOHATÉHO S KAPELOU A HOSTY
 
V pořadí již třetí videoklip k další písni Platinovou deskou Supraphonu oceněného alba Ondřeje Brzobohatého IDENTITY si vytvořil sám hlavní protagonista, který je zároveň autorem scénáře, ale i režisérem a producentem.
„Nejvíc mě bavila právě ta obtížnost celého natáčení, kdy jsem kombinoval režii s hraním. Nicméně díky důkladné přípravě a skvělému týmu profesionálů jak před, tak za kamerou, jimiž jsem se obklopil, bylo nakonec vše snazší a zároveň zábavnější,“ poznamenal ke svému režijnímu debutu Ondřej Brzobohatý.
Brzobohatý spolupracoval s kameramanem Karlem Fairaislem, jenž byl oceněn Českým lvem za film Hlídač č. 47. O střih se postaral jeden z nejlepších českých střihačů Filip Malásek. Natáčelo se v baru Tretters a v několika dalších pražských lokacích.
 
Před kamerou Ondřej Brzobohatý režíroval, kromě sebe samotného, takové osobnosti, jako jsou Ben Cristovao, Václav Noid Bárta nebo Karel Gott, kteří v klipu ztvárňují právě Ondřejovy různé identity. Obsazení zlatého slavíka do jedné z rolí okomentoval Brzobohatý s úsměvem: „Dovolil jsem si obsadit Karla Gotta ze dvou důvodů. Jiný takový Karel Gott, který by zahrál Karla Gotta není a především jsem věděl, že hraní před kamerou s dávkou humoru a nadsázky má Karel rád a že si to tím pádem užijeme společně. A tak se i stalo.“  Třešinkou na dortu je obsazení jeho přítelkyně a naší jediné Miss World Taťány Kuchařové, která se v klipu předvede hned v několika překvapivých rolích.
 
Ondřej Brzobohatý – „Identity“  3:25
Hudba: Ondřej Brzobohatý
Text: Ondřej Brzobohatý
Scénář a režie: Ondřej Brzobohatý
Kamera: Karel Fairaisl
Režie: Dušan Vodák
Střih: Filip Malásek
Kostýmy: Tereza Kytková
Make up: David Šesták, Jana Khalifa
ISRC CZZ891502282  
© 2015 SUPRAPHON a.s.

VIDEOKLIP zde:
 


Album Ondřeje Brzobohatého IDENTITY vyšlo v květnu roku 2014 a okamžitě se stalo hitem. To potvrzuje udělení Zlaté desky na podzim loňského roku a letos v březnu dokonce Platinové desky za prodej tohoto úspěšného debutového alba. V rámci vydání alba navíc Ondřej uplynulý rok strávil intenzivním koncertováním v rámci IDENTITY TOUR v Čechách i na Slovensku.
IDENTITY TOUR 2015 zakončí šest říjnových koncertů na Slovensku a následně v listopadu na něj navazuje SYMPHONICUM TOUR 2015 na sedmi velkých českých a slovenských pódiích.
 
Na podzim vyjde v kompletu DVD + CD záznam koncertu Ondřeje Brzobohatého, který vydá Supraphon ve spolupráci s hudební televizní stanicí Óčko v rámci série G2 Acoustic Stage. Půjde o záznam koncertu z pražské Retro Music Hall, který proběhl 9. června 2015 v prostorách pražského Retro Music Hall s hosty Johny Machettou a Peterem Cmoríkem.
Termíny koncertů najdete zde: http://www.ondrejbrzobohaty.cz/terminy

OB-icon.jpg MALA_Ondrej_Karel_Tatana_foto_BENEDIKT_RENC.jpg