• VÝSLEDKY ANKETY
  ROČNÍK 2016
 • FOTOGALERIE 2016
  Český Slavík Mattoni
 • INTERVIEW
  s ředitelem M&M reality
 • ČESKÝ SLAVÍK MATTONI
  PO 20 LETECH V HDK
 • BARISTICKÝ KURZ
  S DALLMAYR
Hlasujte a vyhrajte zájezd do Řecka
CENA PRO JEDNOHO Z HLASUJÍCÍCH

All inclusive zájezd do Řecka, na slunný ostrov Rhodos do **** klubového hotelu Pegasos Beach Alexandria Club,

Zájezd je s all inclusive a výherce si může vybrat libovolný termín kdykoli v létě 2017.

logo-alexandria.jpgHotel Pegasos Beach Alexandria Club je velmi oblíbený a kvalitní klubový hotel na řeckém ostrově Rhodos. Tento rozlehlý a velmi příjemný hotel se nachází na skvělém místě v nejoblíbenějším letovisku Faliraki, přímo u pláže s úžasně azurovým mořem, na klidném místě a přitom jen pár kroků od všech turistických lákadel tohoto živého letoviska. Malé centrum s několika obchůdky je vzdáleno cca 300 m od hotelu, hlavní centrum letoviska Faliraki se nachází cca 1,5 km od hotelu. Samozřejmostí je přítomnost českých animátorů, kteří během celého dne v hotelu Pegasos Alexandria Club pro děti i dospělé připravují pestrý program plný sportu, tance a zábavy. V hotelovém areálu nechybí ani bar u bazénu, bazén, bazén pro děti, tobogan, tenisové kurty, plážový volejbal či vlastní Spa centrum.

Rhodos je ostrov, který se podle legendy vynořil z mořských hlubin a byl přidělen bohu slunce – Héliovi. Rhodos je ostrov plný slunce, které tady září celých 300 dní v roce. A svým návštěvníkům poskytuje vše, co si jen mohou přát. Průzračné moře, oslňující pláže, zajímavé památky a bohatá historie, to je Rhodos. Antický ostrov Rhodos prostě chytne za srdce každého návštěvníka a nikdy už nepustí. Místa jako středověké centrum města Rhodos či starobylé městečko Lindos si zamilujete od samého začátku. Mezi nejzajímavější místa ostrova patří právě staré město Rhodos, které je obehnáno mohutnými hradbami s několika věžemi a jedenácti vstupními branami. Středověké pevnosti vévodí velkolepý Palác velmistrů a dlážděná Rytířská ulice, které vybudovali Johanité, rytíři řádu sv. Jana Jeruzalemského. Dávnou atmosféru pak dokresluje přístav Mandraki se třemi větrnými mlýny a pevností Agios Nikolaos. Kdysi se mělo za to, že právě u vjezdu do tohoto přístavu stál v 3. století před naším letopočtem proslulý Rhodský kolos – bronzová socha boha Hélia, jeden ze sedmi divů světa. Dnes střeží vjezd do přístavu bronzové sochy jelena a laně, umístěné na vysokých sloupech nad molem. K nejvyhledávanějším místům Rhodosu patří Údolí motýlů na západní straně ostrova, kde v době od června do září sídlí miliony přástevníků kostivalových. Lákají je sem neobvyklé stromy a jejich pryskyřice, jejíž vůně připomíná vanilku a používá se při výrobě kadidla. Druhé nejvýznamnější město ostrova Lindos je také velmi oblíbeným cílem návštěvníků. Nad městem se na strmém útesu rozkládá majestátní akropole, z níž se nabízí úchvatný pohled na okolní krajinu a městečko Lindos proslulé svými úzkými uličkami a bílými domky.

alicon.jpg PEGASOS_0001.jpg PEGASOS_0002.jpg PEGASOS_0003.jpg PEGASOS_0004.jpg PEGASOS_0005.jpg PEGASOS_0006.jpg PEGASOS_0007.jpg PEGASOS_0008.jpg PEGASOS_0009.jpg