• VÝSLEDKY ANKETY
  ROČNÍK 2016
 • SEBASTIAN
  singl Hvězdy
 • INTERVIEW
  s ředitelem M&M reality
 • ČESKÝ SLAVÍK MATTONI
  PO 20 LETECH V HDK
 • BARISTICKÝ KURZ
  S DALLMAYR
Ewa Farna - nový singl
Ewa Farna v novém singlu, který doprovází druhou řadu populárního seriálu Vinaři dokazuje, že nejen pěvecky zraje jako víno

Jedna z našich nejtalentovanějších a nejúspěšnějších zpěvaček, Ewa Farna, nazpívala průvodní píseň k nové řadě oblíbeného seriálu Vinaři, který se v září vrací na obrazovky TV Prima. V seriálové skladbě se symbolický názvem „Víno je grunt“  Ewa spojila síly s moravským bardem, zpěvákem Františkem Segradem, jenž který vešel do povědomí zejména díky spolupráci s legendární autorskou dvojicí Hapka/Horáček, a začínající herečkou Johanou Freywaldovou.
 
K sympatické singlové pohodovce Ewa představuje také videoklip, který se natáčel v příjemném prostředí vinného sklípku ve Velkých Pavlovicích pod režijním vedení Martina Koppa, jenž je společně s Petrem Nikolaevem režisérem druhé řady Vinařů.
 
„Natáčení klipu bylo velmi příjemné a pohodové, tak jak sama píseň vybízí. V příjemném chládku se sklepě se natáčelo a když jsme vylezli ven, svítilo slunce a koukali jsme se na vinici. Bylo to nádherné místo, příjemný tým lidí. Hezky se mi na to vzpomíná,“ zaznělo od Ewy.


@archiv Prima TV (1).jpg @archiv Prima TV (4).jpg @archiv Prima TV (5).jpg image002.jpg